Przewodnik

Los Angeles i okolice – PRZEWODNIK po mieście Aniołów

Witam wszystkich

Nazywam się Agnieszka Liddle, jestem autorką bloga Discovering our World ( www.discovering-our-world.com ). Prowadzę rowniez biuro podróży – World of Adventureswww.world-of-adventures.pl ) w Costa Mesa koło Los Angeles. Z zamiłowania jestem także  przewodnikiem po Los Angeles i okolicach. W ramach działalności mojej firmy oferuję indywidualne, dostosowane do potrzeb i budżetu każdego mojego klienta wycieczki po Kaliforni, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

Czego możecie sie Państwo spodziewać  w czasie wycieczek ?

Specjalizuję się w programach w pełni dostosowanych do oczekiwań turystów.  Oferuję  kontakt osobisty, przyjazną atmosferę i wspólne, zależne od indywidualnych potrzeb, budowanie programu pobytu. Tempo oprowadzania jest dostosowane do Państwa życzeń.

W moim towarzystwie zwiedza się miasto jak z dobrym znajomym. Możemy odwiedzić najbardziej prestiżowe okolice ,zabytki, lub miejsca do których rzadko trafiają turyści. Opowiem Państwu nie tylko o historii Los Angeles, Malibu, Santa Monica, San Diego oraz okolicznych miast, ale mogę też pokazać jak wygląda codzienne życie w południowej Kalifornii.

Pokażę gdzie robić zakupy, gdzie można wypocząć na plaży, zobaczyć delfiny czy lwy morskie, możemy przejść się po słynnym molo w Santa Monica. Zobaczycie gdzie są domy sławnych i znanych ludzi show biznesu jak na przykład słynny Terminator – Arnold Shwarceneger. Będziecie mogli pooddychać atmosferą bogactwa Bewerly Hills czy Rodeo Drive , dzieci może zechcą zobaczyć Disney World. Możemy odwiedzić fabryke snów – Uniwersal Studio gdzie na każdym kroku zobaczycie pamiątki po kręconych tam filmach, Hollywood z oskarowym Kodak theatre i setkami gwiazd na chodnikach. A może wolicie dziką przyrodę, chcecie oglądać wspaniałe widoki w przepięknych kanionach, zobaczyć zachwycający zachód słonca, na plaży czy popłynąć na Catalinę wyspę która do niedawna była własnością rodziny Wrighle – tak tej od gumy do żucia, gdzie oprócz pięknych widoków  i  zabytków  od 1924 roku znajduje się stado polskich żubrów. A może wolą Państwo wycieczkę dla smakosza, możemy odwiedzić restauracje bary czy kluby na Sunset drive gdzie można spotkać czasem sławnych muzyków i wczuć się w atmosferę minionej epoki  rock and rola.

Nie będą musieli Państwo dostosować się do całej grupy i biegać za przewodnikiem. Nigdzie nie musimy się  śpieszyć ani zwracać uwagę na innych. To Państwo wybieracie program i tempo wycieczki.

Wycieczki są piesze z zagwarantowanym przejazdem moim samochodem w grupie do 4 osób, lub na życzenie istnieje możliwość wynajęcia busa dla większej grupy przyjaciół

Miejsce spotkania zależy od Państwa. Przyjeżdżam na lotnisko, do hotelu, mieszkania bądź umawiamy się w wybranej lokalizacji.

Jeżeli po zakończonym dniu będziecie chcieli zwiedzać dalej samodzielnie, pozostawię Państwa gruntownie przygotowanych do tego. Wytłumaczę gdzie mozna najlepiej i najtaniej wynająć samochód  polecę najlepsze restauracje i bary. Wiedząc co jeszcze warto zobaczyć i gdzie pojechać, na pewno lepiej Panstwo wykorzystają pozostałe dni pobytu.

Los Angeles – miasto Aniołów jak je nazywają jest pełne atrakcji  i nie przestaje zaskakiwać. Są tu miejsca bardzo znane i takie do których nikt prawie nie zagląda bo nie ma ich w przewodnikach a które potrafią zaskoczyć swoim pięknem. Dlatego ja też wciąż poszukuję nowych i wyjątkowych miejsc, ludzi i rzeczy, które uczynią nasze zwiedzanie niezapomnianym.

Cena usługi przewodnika jest uzależniona od kilku czynników: wielkości grupy, czasu trwania i pory roku.

Orientacyjny cennik wynosi

  • Koszt wycieczek indywidualnych: od 249 dolarów za dzień
  • Koszt wycieczek w małych grupach: od 79 dolarów od osoby za dzień
  • Proszę o kontakt i informacje o terminie, liczbie osób oraz wstępne informacje co Państwa najbardziej interesuje a wyślę do Państwa dokładną ofertę

Zawsze staram się aby koszt na osobę był jak najprzystępniejszy i dostosowany do Państwa budżetu.

Aby zamówić wycieczkę albo uzyskać indywidualne rekomendacje proszę wysłać e-mail:  worldofadventures55@gmail.com lub wypełnić formularz na naszej stronie  www.worldofadventures.pl

Z uwagi na duże zainteresowanie proszę o zamawiane usługi na co najmniej dwa tygodnie przed terminem oraz  wymagana jest wpłata zaliczki przy rezerwacji terminu.