Podróże biznesowe

Witamy w World of Adventure Business Elite

Jednym z aspektów naszej działalności dla Państwa jest podróż służbowa. Jesteśmy dumni z zapewnienia elitarnego poziomu usług, który jest wspierany przez agencje posiadające 80 lat doświadczenia w branży turystycznej. Kluczem do naszego sukcesu jest wysoka indywidualna obsługa, którą oferujemy naszym klientom.                                                                                     

Wszyscy nasi doradcy ds. podróży wykorzystują swoją wiedzę branżową i doświadczenie, aby zapewnić najlepsze możliwe wyniki. Wiemy, że każda firma ma swój własny zestaw wyobrażeń i pragnień, jeśli chodzi o potrzeby i oczekiwania dotyczące podróży. Zrozumienie tej koncepcji jest tak ważne, że naszym pierwszym celem jest ich poznanie, abyśmy mogli stworzyć efektywne, oszczędne rozwiązania podróży służbowych dla pracowników Państwa firmy.

World of Adventures Business Elite robi więcej niż tylko rezerwuje loty i dokonuje aranżacji hotelu. Planujemy i zarządzamy każdym aspektem Państwa podróży służbowych, wyjazdów motywacyjnych i spotkań korporacyjnych. Nasza praca nie kończy się na rezerwacji waszych podróży, rozciąga się również na rozwiązywanie wszelkich problemów, które pojawiają się po drodze, aby mogli się Państwo skupić  na swojej pracy. Dzięki najnowocześniejszemu oprogramowaniu i technologii dysponujemy różnorodnymi narzędziami, które pozwalają nam dokładać wszelkich starań, aby spełnić  Państwa potrzeby dotyczące podróży.

Oferujemy usługi takie jak monitorowanie obniżki taryf do momentu wyjazdu, zabezpieczanie preferowanych miejsc siedzących i ulepszeń, maksymalizacja liczby osób często podróżujących oraz udostępnianie online raportów dotyczących wszystkich wydatków na podróże służbowe. Naszym celem jest tworzenie długoterminowych relacji z naszymi klientami i zapewnienie im najlepszej w swojej klasie osobistej obsługi, aby mogli skupić się na własnych sukcesach biznesowych.

Jesteśmy czymś więcej niż tylko biurem podróży. Chodzi o tworzenie doświadczeń.

W aktywnym świecie biznesu firmy mają potrzeby przekraczające ogólne plany podróży. Coraz więcej firm planuje szeroko zakrojone spotkania poza terenem firmy, imprezy i wycieczki, które wymagają pozytywnego, przyjemnego doświadczenia dla pracowników i / lub klientów. Rozpoznajemy te potrzeby i wspieramy tworzenie rozwiązań służących każdemu aspektowi doświadczenia, które obejmuje takie usługi, jak prywatne przejazdy samochodowe, lokalne wycieczki krajoznawcze, specjalistyczne imprezy integracyjne, rozrywkę dla klientów, organizowane uroczystości oraz kolacji i wiele więcej. Chodzi o to, aby zająć się szczegółami od koncepcji do realizacji dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu do klienta.                                  

Podejmujemy wyzwania aby znaleść rozwiązania, które sprawią, że Państwa wyobrażenie co do podróży służbowej stanie się rzeczywistością. Nasze głębokie zasoby wiedzy i możliwości, pozwalają nam maksymalnie wykorzystać te doświadczenia, a Państwu pozwalają skupić się na biznesie.

  • Offsite Corporate Meetings

  • Grupowe wycieczki motywacyjne

  • Korporacyjne spotkania biznesowe

  • Rozrywka dla klientów

  • Trade Show. Obsługa podróży i rozrywki

  • Międzynarodowe podróże służbowe

  • Kreatywność i odpowiedzialność

Krajowe i międzynarodowe spotkania korporacyjne są powszechne w świecie biznesu, jednak muszą być zorganizowane z kreatywnością i odpowiedzialnością. Podczas planowania spotkań jasno określamy zakres i warianty, z którymi się wiążą. Każde spotkanie jest zdefiniowane zgodnie ze szczegółami określonymi w planie, a także monitorowane podczas realizacji. Po zakończeniu uzgadniamy  szczegółowe raporty, aby przekazać nam i naszym klientom wiedzę potrzebną do oceny celu ciągłego samodoskonalenia.

Lokalizacje, które robią różnicę

Doskonała lokalizacja może nadać ton spotkaniu, wydarzeniu lub podróży motywacyjnej. Możemy pozyskać wiele lokalizacji, które będą pasować do Państwa potrzeb i oczekiwań, niezależnie od tego, czy są to metropolie, czy egzotyczne kurorty. Nasi doradcy podróży będą słuchać Państwa potrzeb i upewnić się, że wybrane wspólnie miejsce ma wszystkie udogodnienia i wsparcie, aby Państwa wydarzenie zakończyło się sukcesem, jak również stało sie niezapomnianym.

Dbałość o szczegóły

Wiemy, że sprawienie, aby tego typu wyjazdy były udane i bezproblemowe dla naszych klientów, oznacza obsługę szczegółów i rozwiązywanie problemów, więc nie musicie tego robić osobiście. Jeśli wysyłacie swoich pracowników na Hawaje jako podróż motywującą lub budującą zespół; chcecie napewno, aby było to wyjątkowe doświadczenie.                                     Zrobimy to za was, zajmując się standardowymi usługami podróżniczymi, a ponadto oferując usługi takie jak projektowanie specjalnych zaproszeń na podróż, tworzenie specjalnych toreb reklamowych na prezenty, planowanie unikalnych wycieczek widokowych, organizowanie imprez integracyjnych i tworzenie specjalnych posiłków dla poznania miejscowej kuchni dla Państwa gości. To tylko kilka osobistych akcentów, które zapewniamy naszym klientom, aby uczynić to doświadczenie wyjątkowym.

Jedną z naszych największych zalet jest umiejętność i kreatywność, aby szybko dostosować się i rozwiązać problemy.

Dodatkowe usługi wspierające inwestycje w podróż służbową.

World of Adventures Business Elite zdaje sobie sprawę, że jeśli chodzi o złożoność podróży służbowych i inwestycje, które firma wykonuje, ważne jest, aby świadczona usługa przewyższała oczekiwania. Wykraczamy daleko poza rezerwacje lotów i  hoteli. Doskonalimy się w tworzeniu doświadczeń od momentu wyjścia do momentu powrotu do domu. Nie ma znaczenia, czy chodzi o wycieczkę z wybrzeża do wybrzeża, czy o korporacyjną wycieczkę motywacyjną lub podróż służbową na drugi koniec świata; sprawimy, że Twoje wrażenia z podróży będą niezapomniane z wszystkich właściwych powodów. Jesteśmy dumni z oferowania wysokiej jakości rozwiązań dla różnych potrzeb związanych z podróżami służbowymi.

Różne rodzaje podróży służbowych, którymi się zajmujemy:

Podróże służbowe typu “point-to-point”

Biznesowe spotkania

Spotkania typu executive

Wycieczki motywacyjne

Specjalistyczne wydarzenia

 

 

Uzyskaj BEZPŁATNĄ analizę podróży służbowych.

Pozwólcie nam Państwo pomóc w pełni wykorzystać Wasze podróże służbowe. Podajcie nam podstawowe informacje poniżej, a doradca ds. podróży  Business Elite firmy World of Adventures skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin. Wprowadźcie informacje, a następnie proszę kliknąć na przycisk przesyłania na dole. Jeśli potrzebujecie natychmiastowej pomocy, zadzwońcie do nas 714.249.3966. Czekamy na Państwa zlecenia

Prywatność: wszystkie informacje przedstawione poniżej dotyczą wyłącznie aplikacji World of Adventures Business Elite.

Podaj swoje dane kontaktowe i krótką wiadomość poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Skontaktuj się z nami! Działamy od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 19.00 i w soboty od 5.00 - 17.00