O nas

Nasze zaplecze

Jesteśmy grupą ludzi, dobrze zaznajomionych z  turystyką  i  regułami podróżowania. Nasze biuro podróży zostało stworzone po to, aby pomóc innym ludziom zaplanować i zarezerwować wymarzone wakacje. Mamy wieloletnie doświadczenie w planowaniu, pobytów, wakacji i  podróży między konynentami!

 

Nasze Usługi

Niezależnie od tego, czy  szukacie  rejsu, biletów lotniczych, zakwaterowania czy całego pakietu, ofertę dla was mamy  w zasięgu ręki!  Po prostu powiedzcie  jednemu z naszych specjalistów, gdzie chcecie się udać, a pomożemy wam  znaleźć  najbardziej dogodną dla was ofertę. Współpracujemy bezpośrednio z innymi firmami, aby uzyskać dla Was  najlepsze propozycje wakacji czy podróży .

 

Satysfakcja gwarantowana

Tworzymy jedyny w swoim rodzaju zespół, który opierając się na własnych  doświadczeniach i pasjach, pozwoli  uwzględnić zainteresowania każdego klienta.  Chcemy,  żebyście  byli całkowicie zadowoleni  z współpracy  z nami. Jeżeli macie pytania dotyczące  naszego biura, naszych usług lub potrzebujecie wskazówek dotyczących podróży, skontaktujcie się z nami! Mamy nadzieję, że po pierwszych doświadczeniach będziecie z nami współpracować przez wiele lat.

 

 

Agnieszka

Pozwólcie Państwo, że pomogę Wam zaplanować podróż lub wspaniałe wakacje

Prowadzę własne Biuro Podróży – World of Adventures –  w Costa Mesa koło Los Angeles, z zamiłowania jestem też przewodnikiem po Los Angeles i okolicach. W ramach działalności mojej firmy oferuję również indywidualne, dostosowane do potrzeb i budżetu każdego mojego klienta wycieczki po Kaliforni, których nie znajdziecie nigdzie indziej.                                                                             

Moja kariera  związana z turystyką zaczęła się od prawdziwej pasji do podróżowania i wszystkiego, co z tym związane! Lubię każdy etap procesu planowania wyprawy i przyjemność sprawia mi,  gdy pomagam innym urzeczywistnić  ich marzenia o podróżach. Dzięki mojej agencji, żaden szczegół  waszej  wyprawy nie zostanie przeoczony i zawsze otrzymacie najlepszą obsługę waszego zlecenia.

Specjalizuję się w programach w pełni dostosowanych do oczekiwań turystów.  Oferuję  kontakt osobisty, przyjazną atmosferę i wspólne, zależne od indywidualnych potrzeb, budowanie programu pobytu.

Moje biuro podróży koncentruje się na zapewnieniu doskonałej obsługi, skupiając się na budżecie i potrzebach  klienta. Dzieląc się swoją wiedzą z pierwszej ręki o najpopularniejszych kurortach i rejsach, zadbam o to, aby Wasze wakacje były naprawdę niezapomniane. W przeciwieństwie do tradycyjnych  portali rezerwacyjnych, postaram się spełnić wszystkie Państwa wymagania, i upewnić się, że wszystkie Wasze potrzeby zostały uwzględnione, a na wszystkie pytania znależliście odpowiedz.  oferuję moją osobistą opiekę nad klientem, której nie znajdziecie nigdzie indziej.

Oprócz swoich podróży do wielu najpopularniejszych miejsc na świecie,  również blisko współpracuję wieloma najlepszymi dostawcami usług turystycznych. Będę korzystać z moich certyfikatów szkoleniowych i branżowych, aby informować Was o najnowszych propozycjach turystycznych, jak również mam dostęp do wszystkich  ofert i  specjalnych zniżek.

Gotowi do startu? Planujecie  następne wakacje? Skontaktujcie się ze mną już dziś!

 

  Kama                                                                                 

Zaczęłam pracę w branży turystycznej jako pracownik na pół etatu. W miarę jak rosła  moja wiedza  o Ameryce,  Europie, Azji  czy Karaibach,  wzrastało moje zamiłowanie  do tej pracy. Moja wieloletnia kariera w branży turystycznej uświadamiła mi, że nie mogłam wybrać lepszej pracy dla siebie. Mam wielkie szczęście że mogę powiedzieć,  “kocham swoją pracę”. Niektóre z moich pasji to rezerwacje miesiąca miodowego dla nowożeńców  , organizacje wyjazdów na  śluby w różnych zakątkach naszego globu, a także turystyka grupowa i wczasy rodzinne. Niezależnie od tego, czy wybieracie sie w podróż na Karaiby, przez ocean do Europy, chcecie oglądac zabytki w naszych wspaniałych Stanach Zjednoczonych czy po prostu marzy się wam relaks się w cichym i odosobnionym miejscu, zadzwońcie do mnie, a ja  sprawię, że te marzenia się spełnią.

 

Maja

Zawsze pasjonowałam się podróżami, pracę w branży turystycznej rozpoczełam  w 2007 roku a obecnie specjalizuję się w wyjazdach  po przygodę. Mam duże  doświadczenie w tym zakresie. Wiele razy podróżowałam za granicę, odwiedzając kraje na czterech różnych kontynentach, zwiedzając dokładnie USA, a także pozostałą część Ameryki Północnej. Moje ulubione wycieczki to te, które są na uboczu głównych tras, oraz są  jak najbardziej aktywne: piesze wędrówki w Andach, jazda konna przez dżungle Belize, kolarstwo górskie w Palm Forrests w Kostaryce czy spływy kajakowe wśród delfinów ,to tylko nieliczne z przygód które mogę polecić i na które zapraszam moich klientów.